Szanowny Pan Jan RYCHLICKI
Przewodniczący Zarządu
i Społecznej Rady Rodziny Szkół im . Jana Pawła II w Radomiu
Szanowny Panie Przewodniczący Zarządu,
Drodzy Członkowie Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II,
pragnę z całego serca wyrazić wdzięczność za organizację kwesty wielkopostnej, zebrana kwotę w wysokości 13566,38 zł. oraz za ogrom dobra, jakie dzięki Państwa zaangażowaniu mogło dotrzeć do dzieci ze szkoły podstawowej im Św. Jana Pawła II w Welou, w Togo.
Dzięki otwartym sercom społeczności Rodziny Szkół im. Jana Pawła II pomoc stała się rzeczywistością – dzieci otrzymają wsparcie w dożywianiu, możliwe będzie opłacenie stypendiów edukacyjnych, a także odnowienie budynku szkolnego, który każdego dnia służy najmłodszym jako miejsce nauki, spotkania i budowania przyszłości. Czytaj dalej »
- Tagi:











